You are here

هنر به نمایش گذاشتن هرچه بهتر کالا و خدمات و حضور پررنگ‌تر در نمایشگاه، مستلزم طراحی غرفه‌ نمایشگاهی تخصصی و منحصربه‌فرد می‌باشد. غرفه سازی نمایشگاهی محلی است برای معرفی شخصیت یک شرکت و پیشبرد آن به سمت اهدافش. طراحی غرفه‌ نمایشگاهی استاندارد که از نمای مناسب و متناسب با کسب‌و‌کار شرکت برخوردار باشد، اولین گام در راستای حضور موفق در یک نمایشگاه به حساب می‌آید. در سال های اخیر با توجه به رقابت و حضور شرکت های مطرح در اصناف مختلف هر یک از شرکت ها توجه خاصی به نوع حضور در نمایشگاه و تبلیغات برای حضوری در خور شأن مجموعه خود دارند. یکی از راه های موثر برای حضوری پر رنگ ساخت غرفه با طرحی خاص می باشد و همین امر باعث گرایش اکثر شرکت های بزرگ به غرفه سازی چوبی با طرح های زیبا گردیده است.

دراین نوع غرفه سازی اصلی ترین متریال نئوپان یا MDF می باشد که قابلیت ترکیب با دیگر تجهیزات مانند شیشه، پلکسی، فلز و ... را دارد. تفاوت این نوع غرفه سازی با غرفه سازی های نوع دیگر این است که در غرفه سازی چوبی با توجه به استفاده از نئوپان و ام دی اف (MDF) و بعضا آهن میتوان بدون محدودیت (البته در چارچوب قوانین نمایشگاه)از طرحها و رنگهای مختلف استفاده کرد طوری که طرح گویای زمینه و نوع فعالیت باشد و در عین حال شکیل و زیبا بودن غرفه را چشمگیرتر نماید.

تفاوت غرفه سازی چوبی با غرفه سازی های نوع دیگر در این است


استفاده از نئوپان و ام دی اف (MDF) و بعضا آهن بدون محدودیت


استفاده از رنگهای ترکیبی


ایجاد منحنی ها و کمان در طرح


استفاده از فلز و شیشه در طرح

آتلیه شرکت مان با در اختیار داشتن تیمی مجرب و خلاق در زمینه طراحی انواع غرفه های چوبی، آماده خدمت رسانی و ارائه طرح های پیشنهادی به مشتریان گرامی می باشد.

بدون ذره‌بین دیده شوید...

طراحان پارسه با در اختیار داشتن کادری مجرب و کارشناسان متخصص، بهترین خدمات نمایشگاهی را به شما ارائه می‌دهد.سال‌ها تجربه در زمینه طراحی غرفه نمایشگاهی، طراحان پارسه را به بهترین گزینه برای شرکت‌کنندگان در نمایشگاه‌ها تبدیل کرده است.

غرفه های برتر

خدمات

اطلاعات تماس

  • آدرس : خیابان فاطمی ، روبروی هتل لاله ، ساختمان 277، طبقه 6
  • تلفن : 88956968(021)-88950130(021) 98+
  • ایمیل : info@tarahanparseh.com