You are here

خدمات نمایشگاهی

 

طراحی لوگو

طراحی لوگو

لوگو تصویر، نشانه یا علامت گرافیکی است که منحصر به فرد و مختص شرکت شماست. طراحی لوگو و تصویر انحصاری، شما را از دیگر سازمان‌ها متمایز می‌کند و هویت شما را شکل می‌دهد.

طراحی ست اداری

طراحی ست اداری

ست اداری مجموعه‌ای است شامل : سربرگ، کارت ویزیت، پاکت نامه، یادداشت‌ها و... که متناسب و شبیه به هم طراحی و چاپ می‌شوند. طراحی ست اداری برای امور اداری و پرسنلی یک شرکت، جهت فعالیت‌های رسمی یا غیررسمی، انجام می شود.

طراحی کاتالوگ

طراحی کاتالوگ

کاتالوگ ها علاوه بر جنبه تبلیغاتی جنبه آموزشی و اطلاع رسانی دارند، یعنی ضمن معرفي كالا و خدمات با دادن آگاهي‌هاي لازم و ضروري به مخاطب باعث تصميم گيري در او مي شود. اطلاعاتی که در یک کاتالوگ بیان می‌شود باید مختصر و فشرده و در عین حال جامع و معرف باشند

طراحی بسته بندی

طراحی بسته بندی

طراحی بسته ‌بندی نقش تعیین‌کننده در جلب توجه مشتری دارد، درتصمیم گیری او برای خرید تاثیرگذاشته و او را تشویق به خرید محصول می‌کند. بدین‌ترتیب طراحی بسته‌ بندی جذاب و تاثیر‌گذار به‌تنهایی می‌تواند نقش فروشنده را برای یک محصول ایفا کند

 

طراحی پوستر

طراحی پوستر

پوستر یکی دیگر از ابزارهای تبلیغاتی تاثیرگذار است که هدف اصلی آن جلب توجه مخاطب با یک پیام گیرا می‌باشد. پس برای یک تجارت موفق یکی از راه‌های مؤثر طراحی پوستر است که نیازمند کادری تخصصی و حرفه‌ای می‌باشد.

طراحی بروشور

طراحی بروشور

بروشور دفترچه یا راهنمایی است که امروزه در تبلیغات و بازاریابی نقش بسزایی را ایفا می‌کند. طراحی بروشور تبلیغاتی عمدتا برای معرفی یک شرکت یا سازمان و یا معرفی محصولات و خدماتشان انجام می‌شود و در اختیار مخاطب هدف قرار می‌گیرد

طراحی لیبل

طراحی لیبل

لیبل محصولات یکی از مهمترین عوامل جلب مشتری می باشد. یک محصول با یک طراحی لیبل زیبا می تواند ماندگاری و اثر بیشتری در ذهن مشتری ایجاد نماید.

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد

بیلبورد سازه‌ای بزرگ برای تبلیغات محیطی است که معمولا در مناطق پرترافیک، بزرگراه‌ها، جاده‌های شلوغ و... دیده می‌شود. طراحی بیلبورد اگر به‌درستی انجام شود، تاثیر زیادی در شناخته‌شدن شما و بالا بردن جایگاه تجاریتان دارد. طراحی بیلبورد به نوعی شرح موضوع به صورت تصویری است.

 

طراحی فولدر

طراحی فولدر

طراحی فولدر اغلب برای ارائه در کنفرانس‌ها، پروپوزال‌ها، کیت‌های مطبوعات و... انجام می‌شود. فولدرها برای ایجاد جذابیت بصری بیشتر می‌توانند به صورت چاپی، فویل مهر‌دار یا ترکیبی از این موارد طراحی شوند. یک طراحی فولدر خوب بر تصویر شرکت شما در ذهن مخاطب تاثیر زیادی می‌گذارد.

طراحی ساک تبلیغاتی

طراحی ساک تبلیغاتی

امروزه طراحی ساک تبلیغاتی از ابزار‌های بازاریابی متداول و محبوب محسوب میشود. ساک تبلیغاتی به‌راحتی می‌تواند برند شما را حمایت و مطرح کند.با طراحی ساک تبلیغاتی می‌توان به طور مستمر در معرض دید مشتری بود و برای مدت زمان طولانی پیام موردنظر خود را برای مشتری تکرار کرد.

طراحی سررسید

طراحی سررسید

سررسید تقویمی است که در قالب دفتر یا کتاب طراحی می‌شود و در هر برگه آن یک روز از سال را نشان داده می‌شود. طراحی سررسید یک ابزار تبلیغاتی است که به‌ویژه در تبلیغات بلندمدت سهم بسزایی دارد.

طراحی کارت تبریک و دعوت

طراحی کارت تبریک و دعوت

امروزه طراحی کارت تبریک و دعوتی زیبا و حرفه‌ای به‌دلیل تنوع بسیار زیاد، سخت و چالش برانگیز شده‌است. اگر بخواهید کارت تبریکی زیبا داشته باشید، نیازمند یک طراحی حرفه‌ای هستید که بتواند شما را به‌خوبی به مخاطب معرفی کند.

بدون ذره‌بین دیده شوید...

طراحان پارسه با در اختیار داشتن کادری مجرب و کارشناسان متخصص، بهترین خدمات نمایشگاهی را به شما ارائه می‌دهد.سال‌ها تجربه در زمینه طراحی غرفه نمایشگاهی، طراحان پارسه را به بهترین گزینه برای شرکت‌کنندگان در نمایشگاه‌ها تبدیل کرده است.

غرفه های برتر

خدمات

اطلاعات تماس

  • آدرس : خیابان فاطمی ، روبروی هتل لاله ، ساختمان 277، طبقه 6
  • تلفن : 88956968(021)-88950130(021) 98+
  • ایمیل : info@tarahanparseh.com